RRETH NESH

ARMET

FUNKSIONET

LOJRAT

STAFI

KONTAKTO

PRODHUES E SHPERNDARES ARMESH LASERTAG DHE LASERGAME TE CILESISE SE LARTE

Lasertag është një loje sportive  lufte ne kohë reale. Objektivi kryesor është të mposhtesh ekipin kundërshtar duke kapur lojë objekte të veçanta (pikat e kontrollit etj) dhe / ose duke shtënat lojtarë të kundërshtare me armet lasertag me ane te nje teknologjie me rreze te kuqe. Një komplet loje përbëhet nga një Tagger (një armë me perberes elektronikë) dhe një shenjester (dhe / ose një jelek) me sensorë infra të kuqe që kur qellohet nga arma te lajmeron me nje dridhje.

 

Tiparet dalluese të lasertag-ut

1. Gama e lartë e zjarrit, fisheke pa limit;

2. Asnjë mashtrimin i mundur gjate lojes;

3. Nuk ka shpenzim materiali ndryshe nga paintball;

4. Shumëllojshmëri te skenarëve të lojës;

5. Ska nevoje per municion shtesë ;

6. Role te ndryshme gjatë lojës (peng, snajperist, polic, etj);

7. Nuk ka dhimbje, gje qe  lejon gratë dhe fëmijët që të marrin pjesë;

8. Pulsi me rreze te kuqe (infrared) është absolutisht i padëmshëm.

 

Avantazhet e lasertag-ut

1. Eshtë absolutisht i sigurt dhe nuk shkakton dhimbje. Sistemi i sensorëve me infra të kuqe dhe transmetues, që regjistron te shtënat dhe goditjet, i lejon gratë dhe fëmijët qe të luajne.

2. Nuk mund te besh me hile, për shkak të sistemi elektronik qe rregjistron goditjet.

3. Lasertag bën qe loja të duket shumë e vërtetë;

4. Impostimet e ndryshme luftarake jane te programueshme;

5. distanca maksimale e zjarrit është 500 metra dhe nuk ka lidhje me kushtet e motit;

6. Nuk ka nevojë për të kryer organizimin e tokës, çdo lloj terreni dhe peisazhit është i përshtatshëm për të luajtur.

7. çmim të ulët, nuk ka materiale shpenzues.

8. Lasertag nuk kërkon ndonjë trajnim të veçantë, prandaj çdokush mund të luajë.

 

Përveç kësaj , lasertag mund të jetë një loje jo-konvencionale që mund të përdoret për të promovuar patriotizmin dhe të shmangin fëmijët nga aktivitetet non-grata.

Lasertag është gjithashtu një mjet i madh per te formuar skuadra dhe një mënyrë unike per te konsolidimin e liderave gjate festave te ndermarrjeve. Siç mund ta shikoni, lasertag është një mundësi e mrekullueshme biznesi, edhe pse çelësi i suksesit këtu është zgjedhja e pajisjeve, te cilat jane vazhdimisht në zhvillim dhe përmirësimin.

Para fillimit të një biznesi lasertag, ju duhet të provoni  lojen , se veten në mënyrë që të jeni i vetëdijshëm për çdo detaj të lojës dhe pajisjeve. Çdo klub i themeluar rishtazi bëhet mjaft popullor për një periudhë të shkurtër kohe.

 

Për të filluar një biznes zakonisht ka nevojë për qindra mijëra dollarë, por këtu ju mjafton pak qe te fitoni shume. Ju mund të filloni me asgjë. Gjithcka që ju duhet ka të bëjë me një plan të detajuar dhe blerjen e pajisjeve te nevojshme.

 

Forca konkurruese e Laser Game Albania:

1. bande Wireless Bluetooth.

2. bateri Lithium qe ju siguron 24-48 orë punë.

3. teknologji Speciale ne lustrimin e skedave elektronike ( "E-PROTECT"), testimin te plotë të pajisjeve.

4. garanci 12-18 muaj.

5. Mbi 500 klube në mbarë botën.

6. Ne ofrojmë mbështetje të marketingut.

7. bande Wireless me sensorë polikarbonati te çmontueshem.

8. Pajisje te certifikuara.

9. Treguesit intuitive.

10. Built-in elektronike.

11. Sistemi i ri me brez optik me lente Antireflektim dhe tuba najloni bërë në Gjermani.

12. Kompatibilitet me MilesTag 2 i protokollit ndërkombëtar.

13. Ne ju sigurojmë mbështetje teknike.

14. Me ndihmën tonë ju mund të filloni një biznes lasertag në vetëm 10 ditë.

 

Cili eshte perfitimi juaj nese punoni me ne?

1. Teknologjite me të reja. Ne punojme pa pushim në përmirësimin e produkteve tona.

2. Kemi gamë të gjerë të skenarëve të lojës. Përveç lojrave standarde ju mund të merrni pajisje të ndryshme .

3. Cmime të arsyeshme. Ne ofrojmë raportin me te mire te cilesise e cmimit.

4. GARANCI DHE SHËRBIMI PASGARANCISE. Specialistët tanë do t'ju ndihmojnë në rast se diçka shkon keq.

5. SUPPORT DAILY nëpërmjet telefonit, E-MAIL, Skype. Ne ofrojmë një plan biznesi dhe mbështetjen e nevojshme.

 

Tiparet dalluese të pajisjeve "Laser Game Albania"

1. Cilesi të lartë dhe saktësi e zjarrit. Tubat jane bere me materialeve te cilesise së lartë nga Gjermania. Gama e zjarrit deri në 500 metra. Ne përdorim dioda infra të kuqe absolutisht te pademshme per shendetin.

2. Built-in elektronike. Kjo është arsyeja pse prodhimet tona duken pothuajse tamam si armë të vërteta dhe që nuk ka blloqe të jashtme, lëvizshmëria lojtarëve është rritur ne krahasim me konkuruesit.

3. Bateria me Lithium do t'ju sigurojë deri në 36 orë punë. Karikimi i shpejte merr 1-3 orë.

4. Teknologjitë Safe Bluetooth. Grupi lidhet me Armen lasertag nëpërmjet Bluetooth.

5. User-friendly software. pajisjet tona jane në përputhje me protokollin ndërkombëtar MILES 2. Produktet tona kanë karakteristika të ndryshme të performancës dhe jane te programueshëm. Lojrat mund të personalizohen nëse është e nevojshme (2 arme me një jelek, nën-fuçi granatë lëshimi etj). Mbi 20 efekte me cilësi të lartë .

6. Armet tona jane unike ,  janë krijuar në bazë të prototipave masive-dimensionale, të cilat i bëjnë ato duken si armë të vërteta.

7. Garancia 12-18 muaj. lustrim i plotë dhe testimiqe i bejme pajisjeve tona  bën ato shumë të besueshme.

 

Si mund të porositesh?

1. Shkarko çmimoren tonë ..

2. Zgjidhni pajisjen që dëshironi të blini

3. Na kontakto permes modulit te kontaktit (telefon, e-mail, Skype).

4. Terhiq faturen.

5. Prisni 3 javë.

6. Dhe ne fund do keni lasergame-n tuaj :) .

Laser Game Albania

www.lasergamealbania.com

Realizuar nga :

© 2016 Te drejta te rezervuara.